Одесский форум.Форум Одесса.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

Вы здесь » Одесский форум.Форум Одесса. » Форум полезные советы. » шукаю барвники для мастики

шукаю барвники для мастики

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

Привіт. Люблю готувати тортики, інді роблю на замовлення, сама роблю цукрові фігурки. Сировину теж намагаюся робити самостійно, бо зазвичай то торти для дітей. Стикнулася із проблемою якісних та безпечних барвників. Порадьте де їх можна придбати.

0

2

Якщо це солодке для дітей, то може використовувати природні барвники, якось же ж наші бабусі це робили. Можна ж використовувати шпинат, буряк, синю капусту. І корисно і не дорого. )))

0

3

Ви знаєте, зараз барвники, якщо вони якісні і професійні, не несуть ніякої небезпеки для здоров'я, через це і шукаю, а не купую перші-ліші в супермаркеті. А буряком та шпинатом сильно не пофарбуєш.

0

4

Пару місяців назад, я шукала барвники для мастики та крему, племінниці замовила торт у стилі Холодного сердця, теж були потрібні безпечні. Знайшла що шукала на сайті який торгує товарами для кондитерів, під назвою Тортіно. Якість дуже добра, ціни прийнятні. Зайдіть подивіться https://tortino.com.ua/product-category … ky-gelevi/ там є з чого вибрати.

0

5

А я купувала барвники для євродесерту на сайті магазина РайКондитера, це теж магазин якій продає все що може знадобитися кондитерам.

0

Вы здесь » Одесский форум.Форум Одесса. » Форум полезные советы. » шукаю барвники для мастики

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2019 «QuadroSystems» LLC