Одесский форум.Форум Одесса.

Информация о пользователе

Привет, Гость! Войдите или зарегистрируйтесь.

косметика з США

Сообщений 1 страница 5 из 5

1

підкажіть, де можна подивитися оригінальну косметику з США? хто де купував? у нас є магазини які привозять таку косметику чи ні?

0

2

у нас повно магазинів з такою косметикою, шукайте. той же мейкап наче торгує деякими марками американськими

0

3

якраз там дуже мало такої косметики і я не впевнена шо вона хорошої якості, відгуків майже нема, а ті шо є то такі собі, не дуже приємні

0

4

а на айхерб не дивились? там дуже багато всього, правда виробники там різних країн, а от чи є там товари зі штатів не знаю, нажаль. Знайдіть подивіться.
А ще цікаво, чому саме виробництво США? У них якийсь особливий склад?

0

5

Liudovik написал(а):

підкажіть, де можна подивитися оригінальну косметику з США? хто де купував? у нас є магазини які привозять таку косметику чи ні?

Якщо цікавить оригінальна косметика з Америки тоді шукайте в цьому магазині https://megazakaz.com/ua/ebay/category/31786 тут лише оригінали продукціі, товар їде до вас прямо з США.  А в звичайних магазинах у нас  я би не купувала, такі магазини є але чи точно вони продають оригінальну косметику не відомо, можливо купують в Китаї все, а тут перепродують з націнкою в 300 відсотків. Тому краще на пряму.

0

Рейтинг форумов | Создать форум бесплатно © 2007–2019 «QuadroSystems» LLC